Doda, zespół The Kolors i dziennikarze RMF FM w wielkiej kampanii wizerunkowej „Fajne radio RMF”

Radio RMF24 wyróżnione w „Raporcie Audio 2024”

RMF MAXX z nowościami w wiosennej ramówce

Grupa RMF z tytułem Biura Reklamy Radiowej Roku 9. raz z rzędu!

Serwis planerski Grupy RMF zapewnia najwyższy standard usług z zakresu planowania kampanii reklamowych w radiu.

RMF MAXX to najdynamiczniej rozwijająca się grupa stacji radiowych. W skład sieci wchodzi ponad 20 rozgłośni słuchanych codziennie przez ponad 1,5 mln osób.

RMFon.pl skupia w ramach jednego serwisu blisko 100 zróżnicowanych tematycznie internetowych kanałów radiowych.

W ofercie Grupy RMF znajdują się pakiety RMF 3D, RMF na MAXXa i RMF z Klasą, gwaratujące uzyskanie doskonałych parametrów kampanii radiowych.

RMF FM to jedna z najlepiej rozponawanych polskich marek. Spontanicznie ten brand wymienia 85% Polaków, czyli 25 mln oósb.

Radio daje możliwość skutecznej, efektywnej kosztowo i szybkiej promocji, która trafi do precyzyjnie dobranych targetów.

Grupa RMF to nie tylko radio! W ramach oferty RMF Digital Grupa RMF oferuje kampanie internetowe zarówno na własnych stronach jak i w portalach wydawców zewnętrznych. Zapewniamy planowanie i zakup kampanii display, audio i wideo, tworzenie podcastów audio, akcji specjalnych oraz usługi brokerskie, SEO i content marketingu.

RMF FM to największe i najchętniej słuchane radio w Polsce, codziennie gromadzi blisko 9 mln słuchaczy.

Grupa RMF oferuje produkty gwarantujące największy zasięg i najlepszą efektywność kampanii reklamowej.

RMF Classic to jedyna muzyczna upmarketowa stacja ponadregionalna w kraju, obecna w 21 miastach Polski.

PRODUKTY OGÓLNOPOLSKIE

Grupa RMF oferuje efektywne kampanie o zasięgu ogólnopolskim oparte na radiu RMF FM oraz w pakietach handlowych: RMF 3D, RMF na MAXXA, RMF z Klasą.

PRODUKTY LOKALNE

Dotarcie do lokalnego klienta umożliwia grupa 25 stacji lokalnych: RMF MAXX, RMF Classic i Radio GRA we wszystkich regionach kraju.

PRODUKTY INTERNETOWE

Z nami zaplanujesz kampanie internetowe w portalach i aplikacjach Grupy RMF oraz u wydawców zewnętrznych.

OFERTA CROSSMEDIOWA

Grupa Bauer, do której należy Grupa RMF, oferuje niestandardowe kampanie wykorzystujące potencjał radiowy, prasowy i internetowy.

Grupa RMF

Spółka Grupa RMF powstała w 1997 roku jako Broker FM. Pod obecną nazwą funkcjonuje od roku 2009. Podstawowym przedmiotem działalności spółki jest sprzedaż czasu reklamowego w stacjach radiowych RMF FM, RMF Classic i RMF MAXX oraz internetowej platformie stacji radiowych RMFON.pl.

RMF FM

Ogólnopolskie radio RMF FM to najchętniej słuchana stacja radiowa w Polsce. Rozgłośnia adresuje swój program do osób w wieku 25-39 lat, oferując najlepszą muzykę w formacie AC (Adult Contemporary) oraz najistotniejsze Fakty.

RMF MAXX

RMF MAXX to najdynamiczniej rozwijająca się grupa stacji lokalnych, skierowanych do osób w wieku 18-34 lata. Sieć stacji RMF MAXX prezentuje program muzyczny w formacie CHR (Contemporary Hit Radio).

RMF Classic

W programie radia RMF Classic o charakterze muzycznym dominuje starannie dobrany repertuar filmowy i klasyczny. Grupę docelową rozgłośni stanowią osoby w wieku 30-54 lat, właściciele firm, kadra zarządzająca.

RMFon.pl

RMFon.pl to internetowa platforma muzyczna, oferująca ponad 80 tematycznych internetowych kanałów radiowych o zróżnicowanym repertuarze. Grupę docelową stanowią słuchacze w wieku 13-55 lat, miłośnicy muzyki, otwarci na nowości technologiczne.

RMF24.pl

Portal informacyjny uruchomiony 25 stycznia 2010 r. Serwis prezentuje najnowsze szczegółowe informacje o wydarzeniach w Polsce i zagranicą. RMF24.pl tworzą reporterzy i korespondenci RMF FM oraz dziennikarze newsroomu stacji.

RMF Digital – internetowe kampanie dla każdego biznesu

RMF Digital to usługa kompleksowego planowania kampanii internetowych i zakupu powierzchni reklamowych zarówno w portalach i serwisach Grupy RMF jak i u wydawców zewnętrznych. RMF Digital oferuje wszystkie typy reklamy (display, audio, wideo), na wszystkich typach urządzeń (dekstop, mobile, aplikacje); zakup możliwy jest w modelu bezpośrednim i programatycznym. RMF Digital to także usługi SEO, content marketingu projektowanie akcji specjalnych.

KNOW-HOW REKLAMY RADIOWEJ

REKLAMA RADIOWA BEZ TAJEMNIC

Przewodnik po świecie reklamy radiowej: planowanie kampanii, tworzenie efektywnej kreacji, definicje kluczowych terminów, studia przypadków kampanii i projektów specjalnych wykorzystujących radio.

RADIO DZIAŁA

12 powodów, dla których warto wykorzystać radio w kampanii reklamowej lub w akcji niestandardowej.

CASE STUDIES

Przykłady efektywnego wykorzystania radia w kampaniach radiowych w Polsce i na świecie.

SKUTECZNE PLANOWANIE

Poradnik tworzenia efektywnej kampanii w oparciu o kluczowe wskaźniki radiowe.

MAXX PREMIUM – program partnerski dla Klientów lokalnych
RMF MAXX, Radia GRA i RMF Classic Warszawa

MAXX PREMIUM - zbieraj punkty, odbieraj nagrody

• PUNKTY ZA KAMPANIE

za każde 10 zł wydane na kampanie w stacjach Grupy RMF Klienci lokalni otrzymują 1 punkt; po przystąpieniu do programu punkty naliczane są automatycznie, a udział w programie jest całkowicie darmowy
  • ATRAKCYJNE NAGRODY W ZASIĘGU RĘKI

punkty można wymieniać na nagrody dostępne w katalogu na stronie www.maxxpremium.pl

Grupa RMF liderem

Grupa RMF jest niekwestionowanym liderem polskiego rynku radiowego z przewagą blisko 2 mln słuchaczy nad druga w rankingu grupą.
Dzienna liczba słuchaczy Grupy RMF to aż 9,1 mln osób. Konkurencyjna Grupa Eurozet gromadzi zaledwie 7,3 mln odbiorców.
Udział w czasie słuchania wszystkich stacji Grupy RMF wynosi 35% - to znaczy, że co trzecia minuta poświęcona na słuchanie radia przez Polaków przypada na RMF FM, RMF MAXX, RMF Classic lub Radio GRA.
dane: Radio Track, Kantar Polska, 10-12.2023

źródło: Radio Track, Kantar Polska, 10-12.2023